با تشکر از شما برای بازدید از طلا دانلود. ما برای راحتی دسترسی شما به تمام کتاب ها ، جزوات ، مقالات و … به وجود آمده ایم.  لطفاً برای استفاده از خدمات ما ، این سیاست حفظ حریم خصوصی را بخوانید.

 

برای خرید از وبسایت طلا دانلود نیاز است تا حتما یک حساب کاربری ایجاد کنید ، ایجاد حساب کاربری تنها چند دقیقه از وقت شما را خواهد گرفت

لطفا در ایجاد حساب کاربری خود تمام اطلاعات خود را به دستی وارد کنید ، مخصوصا شماره موبایل ، ایمیل ،نام کاربری ،  نام و نام خانوادگی خود را به درستی وارد نمایید تا در مراجعات بعدی بتوانید به راحتی وارد حساب کاربری خود شوید.

از حساب کاربری خود میتوانید به تمام محصولاتی که خرید کرده اید به صورت مادام العمر دسترسی داشته باشید .

برای دسترسی به حساب کاربری در اپلیکیشن موبایل طلا دانلود کافیست از بخش منو»حساب کاربری  را کلیک کنید.

در ضمن شما میتوانید به سوابق خرید خود نیز از همین بخش و یا از گزینه  سوابق خرید در منو دسترسی داشته باشید

ما متعهد میشویم به شماره موبایل ثبت شده در سامانه به هنگام ثبت نام به هیچ عنوانی اس ام اس های تبلیغاتی و یا از این قبیل پیام ها برای شما ارسال نکنیم

از شماره موبایل شما فقط برای موارد زیر استفاده میشود که برای  امنیت و اطلاع خود شما استفاده میشود:

ثبت سفارش توسط شما » در این حالت پیامکی با مضمون سفارش شما با موفقیت ثبت شد و هم اکنون در حال بررسی می باشد برای شما ارسال خواهد شد

سفارش شما تکمیل شده است» در این حالت پیامکی با مضمون سفارش شما به حالت تکمیل در آمده است برای شما ارسال خواهد شد

غیر از موارد بالا هیچ اس ام اس دیگری برای شما ارسال نخواهد شد

* البته این گزینه برای مواردی که از وبسایت اقدام ثبت نام در خبرنامه پیامکی (جهت اطلاع جدید ترین تخفیف ها ، اطلاع از تخفیف یا بروز رسانی محصول مورد نظر شما و یا ایجاد محصول جدید در وبسایت طلا دانلود که هر کدام از این گزینه ها  توسط خود شما تیک خواهند خورد یعنی خود شما تعیین میکنید که از خبرنامه ما به چه مضمونی پیامک دریافت کنید ) ما کنید شامل نمیشود.

از ایمیلی که هنگام ثبت نام در سامانه ثبت میکنید فقط برای ارسال فاکتور/سفارش ثبت شده شما  مورد استفاده قرار می گیرد.

لطفا توجه نمایید که محصولات رایگان موجود در اپلیکیشن موبایلی(فقط اپلیکیشن و نه وبسایت) بعد از ثبت سفارش نیاز به تایید از سمت سامانه دارند که این مورد حداکثر 1 دقیقه الی 2 ساعت به طول می انجامد.

دقیقا بعد از تایید از سوی سامانه از طریق پیامک به اطلاع شما خواهد رسید.

لطفا در صورت بروز مشکل در اپلیکیشن قبل از ثبت هرگونه شکایتی در مایکت/کافه بازار از طریق تیکت یا ایمیل و یا پیامک مراتب را به ما گزارش دهید ما در سریع ترین زمان ممکن مشکل شما را رفع خواهیم کرد.

پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما کمال تقدیر و تشکر را داریم…

در صورتی که محصول خریداری شده مورد رضایت خریدار واقع نبوده و یا اینکه محصول بصورت ناقص/ مشکل داشته باشد کلیه هزینه پرداختی توسط مشتری بدون هیچگونه قید و شرطی تمام و کمال بازگشت داده خواهد شد.

و در آخر ضمن تشکر از انتخاب ما این خبر را به شما میدهیم که در صورت تمایل شما عزیزان میتوانید در طلا دانلود مدرس/فروشنده شوید !!! برای این کار فقط کافیست در خواست خود را از طریق تیکت / ایمیل  برای ما ارسال کنید.

شرایط  و ضوابط طلا دانلود در صورت تشخیص بروزرسانی خواهد شد ، فلذا خواهشمند از گهگاه به این صفحه مراجعه نمایید.

به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!