رویه های بازگرداندن کالا

امکان تعویض در صورت انصراف از خرید:
در صورتی که سفارش هنوز ارسال نشده، در کوتاه ترین زمان با واحد پشتیبانی فروشگاه از طریق ورود به صفحه تماس با ما و ارتباط تلفنی با شرکت انصراف خود را اطلاع دهید.
در صورتی که مشتری پس از دریافت کالا از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 7 روز غیر کاری می تواند موضوع را از طریق فرم خدمات پس از فروش کالا به کارشناسان اطلاع دهد. در این حالت که باید با تایید کارشناسان فروشگاه همراه باشد، دستگاه نباید از بسته بندی خارج و پلمپ آن باز شده باشد. همچنین در صورتی که دستگاه با هدیه فروخته شده، هدیه نیز باید همراه کالا بازگردانده شود.
به این موضوع دقت شود که با تغییر در بسته بندی اولیه (پلمپ)، امکان استفاده از ضمانت بازگشت از بین خواهد رفت.
همچنین توجه داشته باشید که در این حالت هزینه ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود و هزینه ارسال شده و بسته بندی توسط این فروشگاه؛ از هزینه پرداختی کسر خواهد شد.

 

ایراد فنی در کارکرد دستگاه یا لوازم خریداری شده:

در صورت وجود ایراد فنی در محصول خریداری شده حداکثر تا 48 ساعت (دو روز) غیر کاری پس از دریافت، آن را از طریق فرم خدمات پس از فروش کالا به کارشناسان اطلاع دهید.
برای بازگرداندن کالا لازم است محصول در جعبه اصلی خود به فروشگاه بازگردانده شود لذا جعبه و یا بسته بندی آن را سالم نگاه دارید. توجه داشته باشید هرگونه برچسب زدن یا نوشتن روی جعبه اصلی و یا مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
ضمانت بازگشت کالا، شامل ایرادات فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه دستگاه) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، نمی‏‏باشد.

 

وجود مغایرت:
در صورتی که کالای ارسال شده با اطلاعات ثبت شده در وبسایت مغایرت دارد، حداکثر تا 48 ساعت (دو روز) پس از دریافت محصول، موضوع را از طریق فرم خدمات پس از فروش کالا اطلاع دهید.
اگر مغایرت از روی اطلاعات جعبه و یا بسته بندی کالا قابل تشخیص است برای استفاده از ضمانت بازگشت، دستگاه نباید از حالت بسته بندی اورجینال (پلمپ) خارج شود.
عکس های از محصولات که در وبسایت درج شده اند، جهت ساده سازی و کمک به مشتری برای خرید راحت تر است و این امکان وجود دارد در برخی جزییات با کالای اصلی متفاوت باشد. معیار وجود مغایرت، مشخصات فنی درج شده در صفحه محصول می باشد.

 

ایراد و یا آسیب دیدگی فیزیکی:
آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی (مانند خط و خش، شکست شیشه و …) باید حداکثر تا 48 ساعت پس از دریافت محصول، از طریق ورود به بخش خدمات پس از فروش کالا اطلاع داده شود، پس از آن کارشناسان با شما ارتباط خواهند گرفت.

در نظر داشته باشید جعبه اصلی دستگاه را سالم نگاه داشته و توجه شود که برای بازگرداندن کالا جعبه اصلی مورد نیاز خواهد بود. برچسب زدن یا نوشتن روی جعبه اصلی و یا مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

 

آسیب دیدگی در اثر حمل و نقل:
آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر تا 24 ساعت پس از دریافت محصول، از طریق فرم خدمات پس از فروش کالا اطلاع داده شود.
در ارسال های راه دور ، با توجه به بسته بندی استاندارد فروشگاه و همچنین ارسال از طریق پست پیشتاز (و اعلام شماره مرسوله)، در صورت بروز هرگونه مشکل، مسئولیت آن به عهده شرکت حمل کننده (پست) می باشد و ما تنها با تایید شرکت حمل کننده و برای ساده سازی پیگری مشتریان، اقدام به بازگشت وجه خواهیم نمود.
دستگاه و یا محصولات آسیب دیده و لوازم درون آن باید به همان صورتی که مشتری تحویل گرفته به همراه صورت جلسه شرکت پست و فاکتور، برای ما ارسال شود.
در صورتی که آسیب، هنگام تحویل قابل مشاهده است بهتر است مشتریان از دریافت آن خودداری نمایند تا سفارش برای بررسی و ارسال مجدد، به فروشگاه عودت شود.

 

نحوه بازگشت کالا:
لطفا پس از تکمیل فرم خدمات پس از فروش کالا و پس از تایید کارشناسان اقدام به بازگرداندن دستگاه نمایید.
دستگاه و تمامی لوازم همراه آن را در جعبه اصلی خود قرار داده و به همراه فاکتور فروش به صورت صحیح بسته بندی نمایید. اگر دستگاه را به عنوان هدیه دریافت کرده اید و فاکتور همراه دستگاه ارسال نشده، شماره سفارش را از حساب کاربری خود در فروشگاه دریافت کرده و همراه دستگاه ارسال نمایید.
توجه نمایید که برای بازگرداندن کالا جعبه اصلی مورد نیاز خواهد بود. برچسب زدن یا نوشتن روی جعبه دستگاه و یا مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. اگر نیاز به شرح موضوع می باشد آن را در برگه ای جداگانه نوشته و درون پاکت فاکتور قرار دهید.
در صورتی که خرید خود را از طریق پست پیشتاز دریافت کرده اید، بازگرداندن مرسوله می بایست از طریق همان روش پستی انجام شود و رسید پستی و یا صورت جلسه پست را به همراه دستگاه ارسال نمایید.
در صورتی که ساکن تهران هستید می توانید برای ارسال کالا از طریق فرم خدمات پس از فروش کالا ارتباط گرفته و درخواست ارسال پیک نمایید و در صورتی که ساکن سایر شهر ها می باشید، دستگاه را از طریق پست پیشتاز برای ما ارسال نمایید؛ زیرا پرداخت هزینه ارسال بر اساس نرخ پست پیشتاز قابل انجام خواهد بود. همچنین رسید پستی را نیز به همراه دستگاه و فاکتور برای فروشگاه ارسال نمایید. پرداخت هزینه پست تنها با دریافت رسید پست پیشتاز انجام خواهد شد.

 

هزینه ارسال:
اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی با اطلاعات جداول وبسایت و یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان برسد، هزینه‌های ارسال به عهده فروشگاه خواهد بود.
به یاد داشته باشید که رسید مهر شده شرکت پست نیز همراه دستگاه ارسال شود.
ارسال کالا هنگامی که مشتری از خرید خود منصرف شده و یا ایراد و مغایرت از سوی کارشناسان مربوطه در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود و ملاک بررسی هزینه ارسال؛ کد رهگیری پستی ارسال مرسوله برای مشتری به همراه هزینه بسته بندی (مبلغ 10.000 تومان) می باشد.

 

رسیدگی به کالاهای مرجوعی:
ایراد ها و یا مغایرت های اعلام شده، توسط کارشناسان مربوط به هر بخش مورد بررسی قرار می گیرد، و در صورت تایید، دستگاه تعویض شده و بنا به درخواست مشتری با دستگاه دیگری جایگزین می شود. توجه شود که معیار عمل و اقدام فروشگاه، سهولت در پاسخگویی به مشتری و نظر کارشناسان این شرکت می باشد.
تعویض در صورتی انجام می شود که دستگاه مورد نظر در انبار وجود داشته باشد. اگر حین رسیدگی به درخواست مشتری، موجودی دستگاه تمام شود، این فروشگاه با انتخاب مشتری دستگاه دیگری برای وی ارسال کرده و یا مبلغ پرداختی به مشتری بازگردانده می شود. البته در صورت انتخاب دستگاه دیگر مابه التفاوت آن به مشتری بازگردانده شده و یا پیش از ارسال، از مشتری دریافت می شود.
همچنین پایان موجودی کالا در انبار فروشگاه و یا ارزان شدن دستگاه در مراحل رسیدگی به درخواست، به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نکرده و این فروشگاه تنها می تواند مبلغ پرداخت شده توسط مشتری را به وی بازگرداند.
روند رسیدگی به کالاهای مرجوعی پس از دریافت دستگاه که شامل تست و اعلام نظر کارشناسان مربوطه می باشد ممکن است حتی تا 72 ساعت کاری به طول بیانجامد. روند تست و اعلام نظر کارشناسان بنا به این موضوع زمانبر است که در برخی موارد نیاز به هماهنگی با شرکت وارد کننده کالا می باشد و همچنین تست دستگاه های الکترونیکی بعضا باید در طول زمان صورت گیرد تا از نبود مشکل یا ایراد دستگاه اطمینان حاصل شود. البته این فروشگاه تمام سعی خود را انجام خواهد داد تا در اسرع وقت رسیدگی به درخواست مشتری انجام شود.
پس از اعلام نظر کارشناسان، بازگرداندن مبلغ سفارش و یا تعویض کالا ظرف 24 ساعت انجام خواهد شد.

** جهت بازگرداندن کالا طلا دانلود پیرو قوانین بازگردانی نادی کالا بوده و در صورت تایید تیم پشتیبانی نادی کالا امکان بازگردانی کالا مقدور میباشد.**