تعرفه انواع مختلف تبلیغات در طلا دانلود

چرا طلا دانلود

طلا دانلود براساس آمار موجود یکی از سایت های تخصصی در زمینه مهندسی معدن و زمین شناسی با همه گرایش هایشان می باشد و با توجه به ماهیت سرویس خود مخاطبان و کاربران ایرانی و فارسی زبان زیادی در ایران و خارج از کشور دارد که نویسنده یا خواننده آن می‌باشند. آنها ممکن است خواننده یک وبلاگ با موضوع مهندسی معدن، تونل، ژئوتکنیک، زمین شناسی، آتشباری یا دیگر رشته های مرتبط باشند و با توجه به حجم بالا و تنوع موضوعی مطالب طلا دانلود گستره زیادی از کاربران فارسی زبان و با سلایق، جنسیت، سن و تحصیلات و شغلهای مختلف هر روز به مطالب طلا دانلود سر زده و آنها را مطالعه می کنند. چنین جامعه ای میتواند مخاطب مناسبی برای بسیاری از شرکتها،تاجران و صاحبان مشاغل جهت معرفی و تبلیغ محصولات یا خدمات ایشان باشد.
با در نظر گرفتن توضیحات بالا طلا دانلود شیوه مناسبی برای نمایش آگهی محصولات ،خدمات و معرفی وب سایتها نموده است. مزیت استفاده از سرویس و خدمات تبلیغاتی در طلا دانلود قیمت منصفانه آن، مدت بالای نمایش و استفاده از مخاطبان واقعی بالا  و جامعه هدف مشخصی از کاربران میباشد و در عین حال سعی شده محل و نحوه نمایش آگهی تبلیغاتی ضمن آنکه در نقطه ای مورد توجه باشد کمترین مزاحمت و نگاه منفی به تبلیغات را در هنگام مطالعه مطالب داشته باشد.

چگونگی نمایش آگهی در طلا دانلود

نمایش آگهی در وبلاگها بصورت بنری (تصویری) است که با توجه به تعداد نمایش درخواستی توسط مشتری و در طول شبانه روز روی صفحات طلا دانلود (گوشه سمت چپ صفحات) نمایش داده می شود. هر آگهی به سایت یا صفحه مدنظر مشتری لینک است و پس از کلیک کاربران روی آگهی، سایت یا صفحه مدنظر مشتری نمایش داده می شود. بطور مثال با انتخاب آگهی کلاس B تبلیغات مشتری به مدت 30 روز نمایش داده می شود. قاعدتاً نمایش آگهی در ساعات پربازدید و یا صفحات پربازدید آگهی مشتری نیز بیشتر نمایش داده خواهد شد. 

مشخصات بنرها

آگهی در وبلاگها بصورت نمایش بنر (تصویر) در اندازه های اشاره شده در قسمت پایین است. بنرهای تصویری میتوانند در فرمت GIF (محرک یا ثابت) یا JPG باشند. حداکثر حجم فایل بنز میتواند پنجاه کیلوبایت (450KB) باشد. در مورد بنرهای تصویری که سایز آن بیش از 450 کیلوبایت است همکاران ما نسبت به بهینه سازی و کاهش سایز بنر اقدام خواهند کرد. همچنین در صورتی که بنر نیز آماده ندارید همکاران ما میتوانند بنر را با توجه نظر شما طراحی کنند.

تعرفه آگهی ها

نقره ای

 1. مدت نمایش 30 روز
 2. نمایش آگهی فقط در بخش وبلاگی
 3. اندازه تصویر آگهی (250*250)
 4. لینک مستقیم به وبسایت/پیج/کانال یا … شما با کلیک روی تصویر
 5. محل نمایش آگهی در سایدبار سمت چپ طلا دانلود می باشد
 6.  

پکیج طلایی

12 ماه+2ماه
هزار تومان900
هزار تومان 450 سالیانه
 • مدت نمایش 12 ماه+2 ماه رایگان
 • نمایش در همه صفحات
 • قابلیت سفارشی سازی محل نمایش
 • نمایش بصورت عکس و گیف
 • طراحی رایگان بنر (بصورت گیف یا عکس)
 • اندازه بنر آگهی قابل تغییر از کوچک تا بزرگ
 • لینک مستقیم به وبسایت یا کانال یا پیج شما
 • 40% تخفیف در صورت تمدید
 • ارائه فایل گزارش کلی در آخرین روز آگهی
 • قرار دادن یک رپورتاژ آگهی در طلادانلود بصورت رایگان با اسم شما + لینک مستقیم به وبسایت مد نظر شما
 •  
محبوب